Послуги відеозйомки у Києві

Posted by | · · | статьи


Warning: Illegal string offset 'size' in /home/zagovor/xn----7sbbfcjdeaea1agy3a4ajacrwcg3b2n.kiev.ua/www/wp-content/themes/newave-theme/shortcodes.php on line 202

Якщо Ви хочете знайти надійного відеооператора за найкращою ціною, то Ви звернулися завірною адресою!

 

Найкращі відеооператори Києва готові надати Вам свої послуги відеозйомки і зафільмувати Вашу подію. Для цього Вам лише потрібно зателефонувати нам за номером +38 068 350 22 00 . Кваліфікований фахівець нашої студії прийме Ваше замовлення в будь-який час доби. Звертаємо Вашу увагу на те, що в нашому розпорядженні завжди є чергова знімальна група, яка взмозі організувати відеозйомку в будь-якому районі Києва протягом 30 хвилин після прийому Вашого дзвінка.

 

Наші сильні сторони:

  • профессіоналіз
  • клієнтоорієнтованість
  • ефективність
  • креативність
  • використання сучасного обладнання
  • гарантія якості
  • помірні ціни

Будь-яке сучасне захід або урочиста подія не відбувається без професійного фотографа та відеооператора, камери яких ретельно фіксують, що відбувається. Але ж мало хто замислюється, що саме на плечах цих двох скромних трудівників лежить величезна відповідальність, адже плоди їхньої творчої роботи будуть тішити замовників навіть через багато років.

ЖАНРИ ВІДЕОЗЙОМКИ В КИЄВІ

Будь-яка подія потребує особливого підходу. Певну увагу при цьому необхідно обов’язково приділяти організації фото-і відеозйомки. Найбільш поширеним жанром відео та фотозйомки на будь-якому урочистому заході, звичайно ж, є репортаж. Але в наш час репортаж, це вже не сухе фіксування фактів, а високохудожній творчий фільм, в якому відеооператор є режисером-постановником і має можливість повністю розкрити своє бачення і талант, надавши тим самим своєму дітищу особливу чарівність.

 

Наша відеостудія крім репортажних відеозйомок пропонує своїм клієнтам величезний спектр послуг відеозйомки в місті Киеві – це і презентаційний корпоративний фільм, і відеозйомка концертів, і музичний відеокліп, і, звичайно ж, реклама.

ЦІНА НА ПОСЛУГИ ВІДЕООПЕРАТОРА В КИЄВІ

Як відомо, всі творчі проекти унікальні. Для деяких досить усього лише декількох годин відеозйомки, а інші ж можуть зажадати тижні і навіть місяці кропіткої роботи. Тому вартість може бути досить високою і, можливо, навіть недоступною для широкого кола людей. Природно, ціноутворення безпосередньо пов’язане з кількістю витраченого на роботу часу. Орієнтовна вартість відеозйомки наших співробітників від 750 гривень за годину, також можливо найняти відеооператора на цілий день за 3.000 гривень. Саме така продумана цінова політика дає можливість надавати нашим клієнтам послуги найвищої якості за розумні гроші і робить нашу пропозицію найбільш ефективним в порівнянні з конкурентами.

 

Редагування відео (монтаж фільму) і кольорокорекція оплачується додатково виходячи з побажань замовника. Звертаємо Вашу увагу, що на кінцеву вартість послуг відеозйомки може впливати замовлення додаткових сервісів таких як: оренда знімального павільйону, залучення спеціалістів із звукозапису та освітлення, створення спецефектів, оренда відеокамери більш високого класу і так далі.

 

Увага! Ми даємо можливість нашим клієнтам у разі об’єктивної необхідності продовжувати час роботи знімального процесу на лояльних умовах!

 

Отже, як Ви вже змогли зрозуміти, у наших замовників є об’єктивні причини для роботи та співпраці з експертами нашої відеостудії. Ми маємо величезний досвід у сфері фото та відеозйомки. Завдяки цьому ми гарантуємо найвищу якість надаваних послуг відеозйомки і завжди прогнозовано отримуємо високі результати. Звертайтеся до нас. Ми завжди Вам раді!


No Comments

Comments are closed.